2.el Yazıcı ve Fotokopi de Neden Biz ?

2. el Fotokopi Yazıcı ve IT ürünlerinde Doğru Fiyatlandırma ,

Prensiplerimiz

2.el fotokopi ve yazıcı alım satımında dürüst fiyatlandırma,eksi ıt cihazlarınızı değerine alıp yenileyip yada parçalayıp satışa sunuyoruz.

2.El Fotokopi

2.EL Fotokopi makinelerinizi expertiz yaparak yerinizden teslim alıyoruz.Gerek parça olarak gerek ikinciel olarak yenileyip tekrar ekomiye kazandiriyoruz.Sizi hurdalardan kurtarıyor eski fotokopinizi nakite çeviriyoruz.

 

1 Saat içinde fiyatlandırma

1 Saati içinde paylaştığınız 2.el fotokopi printer ve ıt ürünlerinize cihazlarınıza fiyat teklifimizi veriyoruz.

 

Doğruluk Prensibi

Süpriz faturalarla karşılaşmamanız için fotokopi ve yazıcınızın yapılacak onarım ve fatura hakkında sizi bilgilendiririz.

 

Şeffaflık Prensibi

Faturanıza açıklayamayacağımız hiçbir madde koymayız.

 

Dört Dörtlük Konfor Prensibi

Cihazlarınız bulunduğunuz yerden alınır,işlemleri bittikten sonra tekrar sizin istediğiniz yerde size teslim ederiz

 

Printser Ne Yapar

İkinciel Ofis Malzemelerinizi Satabileceğiniz En Doğru Adres “Printser”
Aldığınız ofis malzemelerinizi satıp yerine yenisini almak istediğinizde, ürününüzün satışını yapabileceğiniz yer bulmak her zaman kolay değildir. Hem satılan ürünün eder olarak karşılığını almak, hem de yeni bir ofis elektronik eşyası almak niyetindeyseniz, Printser bu konudaki en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Ürünlerinizi elden çıkarıp ikinciel olarak sizden satın alabilecek olan Printser, ofis malzemelerini satışa çıkarmak istediğinizde büyük kolaylıklar sağlayarak sizden bu ürünleri satın almaktadır.
İster ikinciel fotokopi makinesi olsun, ister 2.el yazıcı,2.el faks,2.el bilgisayar,2.el printer gibi ofis malzemeleri olsun, hemen her ürünün alımını yapabilen Printser, 2.el ürünlerinizi satın alırken yerinde ekspertiz hizmeti vererek, ürününü satacak olan kişileri bekletmeden birim fiyat verebilmektedir. Üstelik, ikinciel ofis malzemelerini satacak olan kişilerin, malzemeleri taşımak için herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmamaktadır. Printser, taşıma işleri ve nakliye işlemlerini firma olarak kendisi, şirket elemanları ile sağlamaktadır. Böylelikle, müşterilerini bu tür ağır işleri yapmaktan kurtaran firmamız Printser, ürünleri satın aldığı yeri tertemiz hale getirip tüm elden çıkarılmak istenen ürünleri alıp götürebilmektedir.

Avantajlarımız

2.EL fotokopi ve yazıcıları teknik servis ekibimizle gerçek yenileme yapılarak satışa sunulur.

Orjinal Toner ve Kartuş Alımı

Kullanım dışı kalmış fotokopi ve printer makinelerinizin elinizde kalan atıl durumdaki kartuş toner ve sarf malzemelerinizi nakit alıyoruz.

 

2.El yazıcı

2.El yazıcı printer larınızı değerine alıyor,Gerekli bakım ve parçalar değiştikten sonra ekonomiye tekrar kazandırıyoruz.

 

orjinal veya yan sanayi parça size bilgisi verip değiştirilir.

 

Baskı kalitesinde Verimlilikte %98'e kadar ulaşma imkanı

 

 

Yazıcı ve Fotokopi Servisi

Yazıcı ve fotokopi makinelerinize yerinizde servis ve bakım yapıyoruz.

 

2El atıl durumdaki IT ürünleri

İkinciel Pek çok marka yazıcı ya da fotokopi makinesi gibi ürünlerin hurdalarını da alan Printser, bu ürünleri gerçek değeri üzerinden satın alarak üstün bir hizmet kalitesi sunmaktadır. HP fotokopi hurdası ürününden yine aynı marka olan HP printer hurdası ve HP yazıcı hurdası modellerine, Xerox fotokopi hurdası çeşitlerinden Xerox yazıcı hurdası ve Xerox printer hurdası modellerine, Canon yazıcı hurdası, Kyocera fotokopi hurdası modellerinden Oki yazıcı hurdası ürünlerine kadar pek çok markayı satın alan firmamız Printser, ürünleriniz arızalı olsa dahi satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir.
2.el ofis malzemeleri alışverişinde sektöre öncülük eden Printser, 2.el fotokopi makinesi alım satım işlerinde oldukça beğeni toplayan bir hizmeti kendi sektöründe sürdürmektedir. Tüm elektronik atıkları, eskiyen ve artık kullanılmaz dediğiniz eski - toner kartuş malzemelerini satın alarak işleme koyan ve bir geri dönüşüm firması olarak çalışan firmamız Printser, “İkinciel fotokopi ve yazıcı ürünlerini satın alacak yer neresi olabilir?” sorularınızın tek cevabı ve en doğru adresi olacaktır.